Náš tým

Valérie Laurenčíková, MBA

Hlavní účetní a majitelka společnosti. Praxe na pozici účetní 12 let, předtím finanční analýzy (nemocnice Cheb). Zkušenosti účtování dotačních vzdělávacích projektů i investiční výstavby, řešení zahraničních plateb, vypracovávání závěrek a daňových přiznání včetně průběžných přiznání DPH a kontrolních hlášení.

Ing. Marek Laurenčík, MBA

Konzultant finančních služeb a účetnictví od roku 1995. Specialista na manažerské účetnictví, vypracovávání finančních analýz a finanční řízení podniku. Zkušenosti s návrhy, rozpočtováním a analýzami projektů, jejich řízením a strukturováním. Dlouholetá praxe s finančním řízením EU projektů a jejich předkládáním řídícím a kontrolním orgánům. Zkušený školitel IT technologií s vazbami na účetní systémy, databázové zdroje a velké informační systémy.

Daniel Michovský

Junior účetní. Standardní účetní případy, příprava podkladů pro DPH a kontrolní hlášení. Účetní evidence a přehledy pro účtování. Správa dat a administrativa.  Komunikace s úřady.

Ing. Zdenek Jurák

Daňový poradce. Daňové poradenství a dohled nad účtováním. Vypracování daňových přiznání, Odklad daně a řešení komunikace s finančními úřady. Finanční analýzy a vnitropodnikové účetnictví. Zkušenosti s poradenstvím pro velké nadnárodní společnosti, finanční instituce a developery.